Pałac Wierzbiczany

Ośrodek terapeutyczny Sensica

Terapia stacjonarna z zakwaterowaniem w Pałacu Wierzbiczany umożliwia zarówno relaks i pozbycie się codziennego napięcia, jak i najwyższej jakości oddziaływania terapeutyczne w warunkach wspierających Twój powrót do równowagi psychicznej. Dlatego jesteśmy pewni, że Pałac Wierzbiczany stanie się dla Ciebie bezpieczną przystanią w drodze po lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie. Wspólnie z ośrodkiem terapii Sensica, proponujemy trzy rodzaje terapii – nowoczesne, kompleksowe oraz dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Z największą starannością i w oparciu o bogate doświadczenie, zaprojektowaliśmy autorskie programy terapeutyczne:

  • stacjonarna terapia uzależnień,
  • stacjonarna terapia zaburzeń depresyjnych i lękowych,
  • program wsparcia kardiologicznego.

Naszym celem jest zadbanie o Twoje ciało i psychikę. W związku z tym, szybko przekonasz się, że są one ze sobą nierozerwalnie związane i wzajemnie na siebie oddziałują. Nasze kompleksowe wsparcie obejmuje:

  • indywidualne spotkania z certyfikowanym terapeutą,
  • intensywną psychoterapię grupową,
  • profesjonalną somatoterapię (pracę z ciałem),
  • zajęcia jogi i mindfulness,
  • przestrzeń SPA oraz przestrzeń do ćwiczeń,
  • rozległe obszary zielone wokół Pałacu.

Oferta Sensica & Pałac Wierzbiczany

Stacjonarna terapia uzależnień z zakwaterowaniem

Stacjonarna terapia zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych

Wzrost i Wzmocnienie - program wsparcia kardiologicznego


Koordynator zespołu terapeutów - Bartłomiej Żukowski, psychoterapeuta i członek zespołu Instytutu Gestalt w Krakowie. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP), Europejski Certyfikat Psychoterapii Gestalt oraz Europejski Certyfikat Superwizora Psychoterapii Gestalt. Praktyk Gestalt w Organizacjach, terapeuta uzależnień.

"Jestem założycielem Ośrodka Psychoterapii i Leczenia Uzależnień Sensica.
Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapii Gestalt oraz Europejski Certyfikat Psychoterapii. Jestem także superwizorem psychoterapii Gestalt.

Jako członek zespołu Instytutu Gestalt w Krakowie, prowadzę treningi terapeutyczne oraz zajęcia i superwizje ze studentami Szkoły Psychoterapeutów. Jestem trenerem grupowym na Stażu Gestalt – rocznym programie rozwoju osobistego.
Ukończyłem Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie (status EAPTI – Instytutu Treningowego Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii), a także szkolenia z Integratywnej Psychoterapii Depresji oraz Integratywnej Psychoterapii Krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.
Uczestniczę w międzynarodowym Programie Gestalt w Organizacjach.
Posiadam również wyszkolenie i doświadczenie kliniczne w prowadzeniu psychoterapii krótkoterminowej w oparciu o model Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT).
Ukończyłem Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Przez osiem lat pracowałem w Ośrodku Krótkoterminowej Terapii Uzależnień w Toruniu."