Pałac Wierzbiczany

Hotel Pałac Wierzbiczany do dyspozycji Gości oddaje 20 wygodnych, eleganckich pokoi:  15 pokoi Standard, 2 pokoje De Lux, 2 Apartamenty oraz 1 pokój Single. Każdy z naszych pokoi zapewnia komfort oraz widok na otaczający Park. Wszystkie pokoje są dla niepalących. Ze względu na zabytkowy charakter Pałacu - każdy pokój posiada inny układ, dlatego jeśli mają Państwo pytania odnośnie któregoś z pokoi, nasza Recepcja chętnie na nie odpowie.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem pokoi dostępnych w Hotelu Pałac Wierzbiczany i wyboru tego jedynego, idealnie dopasowanego do potrzeb, wymagań i preferencji.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy: recepcja@wierzbiczany.pl lub telefoniczny: +48 696-345-222.

Przy bezpośrednim kontakcie gwarantujemy najniższą cenę.Pokój Standard

Powierzchnia pokoju: 16-22 m2,    Łóżko typu King Size

Udogodnienia w pokoju:

                      Szlafrok         

Pokój Standard jest wygodny i ma nowoczesny charakter. Stwarza komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Pokój (w zależności od konfiguracji) posiada łózko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka. Większość pokoi typu Standard znajduje się na drugim piętrze.

 Pokój De Lux

Powierzchnia pokoju: 19-23 m2,    Łóżko typu King Size

Udogodnienia w pokoju:

                      Szlafrok         

Pokój De Lux ma wygodny i nowoczesny charakter. Stwarza komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Pokój (w zależności od konfiguracji) posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka. Z pokoju roztacza się piękny widok na otaczający park. Jeden z pokoi posiada duży taras, na którym można wypić poranną kawę.

 Apartament

Powierzchnia pokoju: 33-35 m2,    Łóżko typu King Size

Udogodnienia w pokoju:

                      Szlafrok         

Apartament ma wygodny i nowoczesny charakter. Stwarza komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku. Apartament (w zależności od konfiguracji) posiada łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka. Dodatkowo w każdym z Apartamentów znajduje się rozkładana sofa. Z pokoju roztacza się piękny widok na otaczający park. W jednym z Apartamentów znajduje się wanna a oba posiadają taras.

Zobacz również