Pałac Wierzbiczany

Pałac Wierzbiczany to nowoczesny hotel przesycony duchem starych czasów. Budynek, który powstał w XIX wieku, dzisiaj jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku. Po gruntownym remoncie, który skończył się w 2018 roku, hotel oferuje luksusowe pokoje, zabiegi SPA oraz sale konferencyjne, w których z powodzeniem można organizować firmowe spotkania i imprezy. Olbrzymi park oraz bliskość Torunia i Inowrocławia to kolejne atuty tej neorenesansowej posiadłości.

Wyjazdowe spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe sprzyjają rozwijaniu firmy i integracji pracowników. Wyjazdowa konferencja, szkolenie albo zabawa mająca na celu lepsze poznanie się zespołu mogą odbyć się właśnie w Pałacu Wierzbiczany.

Otoczony 12-hektarowym parkiem pałac położony jest we wsi Wierzbiczany, niedaleko miejscowości Gniewkowo. Od Torunia dzieli go 25 kilometrów, a od Inowrocławia zaledwie 14. Blisko stąd także do Ciechocinka, Włocławka czy Gniezna (80 km). Jeśli prowadzisz firmę w województwie kujawsko-pomorskim, zaproszenie pracowników, klientów albo kontrahentów właśnie w to miejsce nie powinno stanowić żadnego problemu!

Spotkania firmowe

Kiedy warto zorganizować imprezę dla pracowników lub kontrahentów? Okazją może być nowa inwestycja, zmiana strategii biznesowej, zdobycie ciekawego kontraktu albo budowanie nowego zespołu pracowników.

Spotkanie firmowe może też mieć charakter marketingowego eventu, szkolenia specjalistycznego obejmującego określoną dziedzinę wiedzy albo integracyjnego wyjazdu. Wspólnie spędzony czas wzmocni więzi między pracownikami, wyłoni liderów, przyczyni się do lepszego poznania załogi w przypadku niedawnego naboru pracowników.

Sale konferencyjne

W samym hotelu znajdują się bardzo różne sale do organizacji spotkań i szkoleń. W Pałacu Wierzbiczany są dwie klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą od 25 do 100 osób. Jest to kameralna Oranżeria na pierwszym piętrze czy Biblioteka na parterze.

Oranżeria z dużymi przeszkleniami pomieści do 50 osób, a Biblioteka do 100 osób. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt multimedialny, w hotelu działa bezprzewodowy Internet, w pomieszczeniach zamontowane są klimatyzacje.

Organizator spotkania biznesowego może sam zdecydować, jakie pomieszczenie i z jakim układem miejsc siedzących sprawdzi się najlepiej w przypadku organizowanego spotkania.

Organizacja imprez firmowych w województwie kujawsko-pomorskim

Uczestniczenie w spotkaniach biznesowych nie musi kojarzyć się z przykrym obowiązkiem. Coraz więcej przedsiębiorstw ma świadomość tego, że współpraca jest bardziej udana, kiedy wynika ze wzajemnej sympatii. Dlatego w Pałacu Wierzbiczany można zorganizować niezapomnianą imprezę firmową. Jej tematyka i oprawa będą dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponieważ Pałac oferuje luksusowe miejsca noclegowe, każdy z przyjemnością spędzi w nim nawet kilka dni.

Hotel Spa Wierzbiczany oferuje również przyjemne, odprężające i odmładzające zabiegi. Pobyt można rozszerzyć o wykupienie posiłków w restauracji, a na samo szkolenie czy konferencję zamówić obsługę cateringową z bardzo różnorodnymi przekąskami.

Imprezy integracyjne dla firm w okolicy Torunia

Szukasz atrakcyjnego miejsca na imprezy? Pałac Wierzbiczany to idealne miejsce na wyjazdowe spotkanie integracyjne także ze względu na bardzo elastyczną ofertę imprez i atrakcji.

Oprócz zabiegów SPA i spacerów po wypielęgnowanym parku otaczającym hotel, gościom można zaproponować gry zespołowe, mobilny escape room albo szkolenia wspierające rozwój pracy zespołowej. To klient wybiera, który styl integracji pracowników najbardziej mu odpowiada.

Po szkoleniach uczestnicy konferencji mogą wziąć udział w takich atrakcjach jak zabawa z DJ-em, wieczór tematyczny, czy po prostu skosztować lokalnych dań i swobodnie porozmawiać.

Zapraszamy do kontaktowania się z obsługą hotelu właścicieli przedsiębiorstw, menadżerów, kadrę zarządzającą przedsiębiorstwem i pracowników zespołów HR w firmach wszystkich branż. Doświadczeni pracownicy Pałacu Wierzbiczany przedstawią ofertę spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych dopasowaną do indywidualnych wymagań klienta.