Pałac Wierzbiczany

Wydarzenia firmowe

Zobacz Pałac Wierzbiczany w serwisie mojekonferencje.plPałac Wierzbiczany to doskonałe miejsce dla biznesu. W naszym obiekcie zorganizujesz szkolenie, konferencję, wydarzenie firmowe, imprezę integracyjną, zebranie zarządu, dyskretne spotkanie biznesowe, czy świąteczną kolację dla pracowników.

Dla stałych klientów biznesowych możemy zaproponować zniżki na podstawie umowy o współpracy.

Sale konferencyjne

W Pałacu Wierzbiczany posiadamy 2 klimatyzowane sale konferencyjne mieszczące od 25 do 100 osób, wyposażone w sprzęt multimedialny, z dostępem do bezprzewodowego internetu.

Oranżeria” - kameralna salka na I piętrze, do której prowadzą schody i winda. W pełni klimatyzowana z widokiem na otaczający park z dostępem do bezprzewodowego internetu. Sala zapewnia dużą dawkę dziennego światła dzięki dużym przeszkleniom, a sztuczne światło doskonale sprawdzi się podczas wieczornych obrad. W układzie "podkowa" sala pomieści 25 osób, a w układzie "kinowym" - 50.

"Bibilioteka” - przestronna klimatyzowana sala na parterze z dostępem do bezprzewodowego Internetu. W zależności od ustawienia stołów może ona pomieścić nawet 100 osób (w układzie "kinowym").

Atrakcje dodatkowe

Organizujemy atrakcje dodatkowe, jak np. zabawę z DJ-em, gry zespołowe i integracyjne, mobilny escape room, wieczory tematyczne, czy szkolenia oparte na klasycznych założeniach pracy zespołowej.