Pałac Wierzbiczany

JAZZ - BLUES - ROCK

Zapraszamy na niezwykłe koncerty, podczas których wystąpią legendy polskiej sceny bluesowej i rockowej.POWITANIE LATA Z BLUESEM

Zapraszamy na kolejne wydarzenie 25.06.2022r. (sobota) - tym razem plenerowe:

PLENER ZE SZTUKĄ - rozpoczniemy o godzinie 14:00. Podczas wystawy będzie można zapoznać się z pracami takich artystów jak: Andrzej Brych, Justyna Rebelka – Czapiewska, Jerzy Czapiewski. Wszystkie obrazy zaprezentowane podczas pleneru będzie można zakupić.

Podczas pleneru będzie można skosztować wielu dań grillowych oraz piwa z browaru Grodecki w Wierzbiczanach.

Wstęp na plener sztuki jest bezpłatny. Zakończenie pleneru dla Gości nie posiadających biletów na koncert nastąpi o godzinie 18:00.

Harmonogram wydarzenia:

14:00 Plener ze Sztuką

14:15 Kuchnia grillowa

16:00 Występ zespołu Mustang Jam Session

19:00 Koncert Śląskiej Grupy Bluesowej

ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA - 25.06.2022r. START godz. 19:00

ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA - to legendy sceny bluesowej i rockowej. Zespół, uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa, prezentuje unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. W składzie muzycy z olbrzymim dorobkiem artystycznym, wielokrotni laureaci muzycznych rankingów. Grupa podtrzymuje pamięć o śląskich bluesmanach z którymi muzycy przez wiele lat współpracowali. Zapraszamy na pełen energii koncert gwiazd polskiego bluesa.

Skład zespołu:

  • Leszek Winder (gitara) kompozytor, gitarzysta i lider legendarnej grupy Krzak. Od lat najlepsza gitara blues i rock w plebiscytach (GUITAR TOP, BLUES TOP i inne).
  • Agnieszka Łapka (wokalistka i plastyk). Przez wiele lat Agnieszka współpracowała z Janem Skrzekiem i Śląską Grupą Bluesową. Jest uznawana za czołową wokalistkę bluesową.
  • Krzysztof Głuch (pianista, kompozytor) Jest jednym z czołowych pianistów jazzowych i bluesowych. Nagrywał i koncertował z miedzy innymi: Martyna Jakubowicz, Ireneusz Dudek, Dżem, Cree, Pick-up, Young Power, Free Dancing i inni.
  • Michał Kielak - harmonijka. Wirtuoz harmonijki ustnej. Wielokrotny laureat ankiet muzycznych. W roku bieżącym ponownie najlepsza harmonijka /BLUES TOP/
  • Mirosław Rzepa (gitara basowa, gitary) Gitarzysta, multiinstrumentalista. Ściśle związany z czołówką śląskiego środowiska muzycznego.
  • Max Ziobro - perkusista, kompozytor. Niezwykle zdolny i mimo młodego wieku doświadczony perkusista. W dorobku posiada współpracę w wieloma uznanymi zespołami i muzykami oraz liczne wydawnictwa płytowe.

 video icon  Bilety w cenie 69 PLN do kupienia tylko w Hotelu Pałac Wierzbiczany.


Koncert będzie kulminacją naszego wydarzenia "Powitanie Lata Z Bluesem"

 

 


W celu zakupu biletów prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu:

tel.: +48 696-345-222 / e-mail: recepcja@wierzbiczany.pl

 

SPONSORZY I PATRONI WYDARZENIA:

 

                INFIRE KAROL LIPKA                          BROWAR GRODECKI                       TORUŃSKIE WÓDKI GATUNKOWE