Pałac Wierzbiczany

Boże Narodzenie

Chcesz przeżyć radosną, świąteczną atmosferę z dala od obowiązków i codziennej rutyny? Wybierz wyjazd na święta Bożego Narodzenia do Hotelu Wierzbiczany. W ten magiczny czas zapraszamy w nasze progi.

Wyobraź sobie tradycyjną kolację wigilijną, bożonarodzeniowy koncert, wspólne kolędowanie i wyczekiwanie pierwszej gwiazdki. Przygotowany dla Ciebie pakiet Boże Narodzenie zadba o Twój komfort i czas spędzony z najbliższymi.

Wyjedź na święta do hotelu Wierzbiczany i odpocznij od miejskiego zgiełku. Sprawdź nasze bożonarodzeniowe atrakcje, zrelaksuj się w strefie Wellness i spędź niezapomniane święta.

Specjalnie dla naszych Gości, przygotowaliśmy Pakiet bożonarodzeniowy, by każdy mógł z dala od zgiełku wielkich miast, spędzić z nami ten wyjątkowy czas.

Pakiet świąteczny 4 dni (3 noclegi) 23 – 26 grudnia 2021 r.

Cena od 1290 zł/os.

Dzieci do 2 lat - za darmo,

Dzieci od 2 lat do 8 roku - 890 zł/os.

Mile widziane są pieski i kotki

Pakiet Boże Narodzenie 2021 obejmuje

Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym

Śniadania bogate w lokalne produkty

Uroczystą Kolację Wigilijną

Obiadokolację

Bożonarodzeniowy koncert

Słodkie bufety z kawą i herbatą

Nieograniczony dostęp do strefy Wellness

Parking oraz WiFi w całym obiekcie

Program Bożego Narodzenia w hotelu Wierzbiczany

23 grudnia 2021 r

Zakwaterowanie od godziny 15:00

Kolacja

Relaks w strefie Wellness

24 grudnia 2021 r.

Śniadanie

Bufet słodkości z kawą i herbatą

Obiad

Kolacja wigilijna

Relaks w strefie Wellness

25 grudnia 2021 r.

Śniadanie

Bufet słodkości z kawą i herbatą

Obiad

Bożonarodzeniowy koncert

Kolacja

Relaks w strefie Wellness

26 grudnia 2021 r.

Śniadanie

Wymeldowanie

Koszty pakietu świątecznego 2021

Pokój dwuosobowy typu Standard dla dwóch osób - 2580 zł

Pokój dwuosobowy typu Delux dla dwóch osób - 2890 zł

Apartament dla dwóch osób - 3190 zł

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu (nocleg ze śniadaniem)lub wcześniejszego przyjazdu w cenie 220 zł/os.

Zachęcamy do rezerwacji masaży oraz zabiegów z rabatem 20%

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszą recepcją: +48 696-345-222 lub poprzez wysłanie zapytania na nasz adres e-mail: biuro@wierzbiczany.pl

Pobierz ofertę świąteczną w formacie pdf

Gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia?

Dom, rodzina, a może hotel? Świąteczną atmosferą można cieszyć się wszędzie. Niezależnie od temperatury, pogody i strefy klimatycznej, klimat świąt jest zawsze z Tobą. Czasem warto jednak coś zmienić i spędzić ten czas inaczej. Gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia? Sprawdź naszą ofertę!

Boże Narodzenie w hotelu pozwoli Ci odpocząć od codziennych obowiązków. Możesz cieszyć się świętami wolnymi od pracy i stresu. Nie musisz martwić się ani porządkami, ani przygotowywaniem wigilijnych potraw. Pozwól, że tym zajmiemy się my, a Ty zadbasz o siebie i swoich najbliższych.

Poświęć zbliżający się czas na to, co dla Ciebie ważne. Święta w hotelu to pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju i odpoczynku z najbliższymi. Zadbamy o Twój komfort, wigilijną kolację i atmosferę, która pozwoli Ci poczuć się jak w domu.

Wolny czas możesz spędzić na chwili dla siebie i swojego ciała. Strefa SPA & Wellness czeka na Ciebie w trakcie wyjazdu na święta. Zaplanuj sobie magiczne chwile spędzone na relaksujących masażach i odnawiających zabiegach.

Wyjazd na święta Bożego Narodzenia to również pomysł na spędzenie czasu z dziećmi. Kiedy na Twoich barkach nie ma aż tylu obowiązków, możesz w pełni poświęcić się najbliższym i wykorzystać ten drogocenny czas na wspólnych aktywnościach. Hotel Wierzbiczany położony jest w ustronnym miejscu, a na jego terenie znajduje się 12 hektarowy park. Pobyt w nim pozwoli Ci zapomnieć o miejskim zgiełku i odetchnąć świeżym powietrzem.

Jeśli nie wiesz, gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia, sprawdź ofertę hotelu Wierzbiczany. Zapewnimy Ci świąteczną atmosferę, bożonarodzeniowy koncert i tradycyjną kolację wigilijną.